2013-2014 Uluslararası Öğrenci Ek Yerleştirme Sonuçları/ 2013-2014 International Student Additional Placement Results

Üniversiteye yerleştirme hakkı kazanmış olmak, kesin öğrencilik hakkı tanımamaktadır. Lüzum görülmesi halinde Üniversite kayıt yapmama hakkını saklı tutar.

To be placed at the university doesn’t give any right to be student. If required, the University keeps all the right of registration reserved.

 

Gerekli görülmesi halinde, adaylardan ek belgeler talep edilebilir ve eksik belgelerin temin edilmemesi durumunda yerleştirme hakkı iptal edilir.

If required, additional documents can be requested and if these missing documents can not be submitted, the right of placement is cancelled.

 

Kabul edilen adaylarla elektronik posta yoluyla iletişim kurulacaktır.  Kabul Mektupları öncelikle bu yolla gönderilecek ve kayıt süreci ile ilgili önemli bilgiler bu şekilde adaya iletilecektir. Bu nedenle, elektronik postaların düzenli bir şekilde kontrol edilmesi önemlidir.

 Accepted candidates will be contacted regularly by e-mail. Acceptance letters and information concerning registration process will be sent via e-mail. It is therefore very important to regularly check your e-mail account.

 

Kayıt ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

For detailed information about registration, please click.

 

AD SOYAD

YERLEŞTİRİLDİĞİ BÖLÜM

ABDALLA NAPARI

Mühendislik Fakültesi-Maden Mühendisliği

ABDALLAH M.A. ALNAJJAR

Muğla Sağlık Yüksekokulu-Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

ABDELRAZEG KHALED ALLAYAS

Mühendislik Fakültesi-İnşaat Mühendisliği

ABDERRAHMEN MEJBRI

Fen Fakültesi-Matematik

ABDULLAH FAISAL ABDULLAH ALSOFFI

Muğla Meslek Yüksekokulu-Dış Ticaret

ABDUL-RAHIM ABUBAKARI

Mühendislik Fakültesi-Maden Mühendisliği

AHSANULLAH OBEDULLAH

Fen Fakültesi-Biyoloji

ALI KOUKO

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İktisat

AYCAN AYDIN

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi

AYOUB TRAB

Mühendislik Fakültesi-Metalurji ve Malzeme Mühendisliğ

AZİZE MURAT

Fethiye Sağlık Yüksekokulu-Hemşirelik

BARIŞ TAÇ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İşletme

BEGENCH BEGLANOV

Fen Fakültesi-Matematik

BENAY FİŞARİ

Fethiye Sağlık Yüksekokulu-Hemşirelik

BILAL AMMOURI

Muğla Meslek Yüksekokulu-Turizm ve Otel İşletmeciliği

BILAL SUMAYILLI

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi

CIHAN CIBO

Teknoloji Fakültesi-Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği

ELİS ASLAN

Eğitim Fakültesi-İngilizce Öğretmenliği

ELVIN MAMMADOV

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.-Konaklama İşletmeciliği

ERAY ÇAVUŞOĞLU

Muğla Sağlık Yüksekokulu-Hemşirelik

ERDZHAN FAHMI YUSEIN

Muğla Sağlık Hizmetleri M.Y.O.-Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama

ERKAN KRASNIÇ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

ESİN SABIR

Muğla Sağlık Yüksekokulu-Hemşirelik

ESRA KURTULMUŞ

Eğitim Fakültesi-Okul Öncesi Öğretmenliği

FERDİ TAÇ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İşletme

FIROOZ AHMAD SULTANMOHAMMAD

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İşletme

FİGEN ŞAMLİ

Muğla Sağlık Hizmetleri M.Y.O.-Optisyenlik

GABIL HUSEYNLI

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.-Konaklama İşletmeciliği (İÖ)

GASIM JALALOV

Muğla Meslek Yüksekokulu-Bilgisayar Programcılığı

HADIYYA RASHIDOVA

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.-Konaklama İşletmeciliği

HALIME ILMI SYULEYMAN

Eğitim Fakültesi-Okul Öncesi Öğretmenliği

HASAN LATİF

Teknoloji Fakültesi-Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği

HASMATULLAH M. ESHAG

Mühendislik Fakültesi-Bilgisayar Mühendisliği

HÜLYA DRANGOY

Eğitim Fakültesi- Almanca Öğretmenliği

IBRAHIM ILYAZOV

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

ILKNUR SHEN

Muğla Sağlık Yüksekokulu-Hemşirelik

IRMAK YALÇIN

Eğitim Fakültesi-Okul Öncesi Öğretmenliği

JAAVAR CHEIKH AHMED EBOU EL MAALY

Mühendislik Fakültesi-Maden Mühendisliği

JAMIL EZATULLAH

Edebiyat Fakültesi-Arkeoloji

KHALED JAMOUR

Mühendislik Fakültesi-Maden Mühendisliği

KINAN KARKOUCH

Muğla Meslek Yüksekokulu-Dış Ticaret

LALE HOŞADAM

Eğitim Fakültesi-Okul Öncesi Öğretmenliği

MAMADOU YAYA BAH

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi(İ.Ö)

MARTINOV EVTIM EVGENIEV

Eğitim Fakültesi-İngilizce Öğretmenliği

MEHMET MERİÇ ALKAN

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu-Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

MHD AMER ALAGHAWANI

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

MHD YAZIN ROSTM

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi(İ.Ö)

MOHAMAD KHALDOUN JIRODIA

Fen Fakültesi-Matematik

MOHAMMAD AMIN ABDULAHAD

Edebiyat Fakültesi-Türk Dili ve Edebiyatı

MOHAMMAD HANIF DOST MOHAMMAD

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İktisat

MOHAMMAD HLLAK

Mühendislik Fakültesi-Maden Mühendisliği

MOHAMMAD KOKO

Muğla Meslek Yüksekokulu-Mobilya ve Dekorasyon

MOHAMMAD ZAMAN MOH.SALIH

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi

MOHAMMED FAAHIM ABUKARI

Mühendislik Fakültesi-Maden Mühendisliği

MUHAMMAD ALI

Eğitim Fakültesi-İngilizce Öğretmenliği

MURAD MAMMADOV

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi

NARGIZ YUSIFOVA

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İşletme

NIYAZI FEVZI ARIF

Muğla Meslek Yüksekokulu-Dış Ticaret

NURGIN NURITIN DURHAN

Fethiye Sağlık Yüksekokulu-Hemşirelik

OLCAN PİNDUK

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İktisat

ORAZDURDY ANNACHARYYEV

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İşletme

ÖZCAN ÇALIŞKAN

Muğla Meslek Yüksekokulu-Dış Ticaret

PINAR DENİZ YAVUZ

Fethiye Sağlık Yüksekokulu-Hemşirelik

RAMI KALAJY

Muğla Meslek Yüksekokulu-Turizm ve Otel İşletmeciliği

REJEP GELDIYEV

Muğla Meslek Yüksekokulu-Bilgisayar Programcılığı

RODOLPHE MARTINIEN GOUNFEI

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İktisat

SAAKA NURIDEEN TUAHIRU

Mühendislik Fakültesi-Maden Mühendisliği

SABILA TURSUNOVA

Edebiyat Fakültesi-Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları

SAFA ATAYA

Muğla Meslek Yüksekokulu-Çocuk Gelişimi

SAIFULLAH MOH.DAWOD

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi

SAMEH H. H. FUQAHA

Mühendislik Fakültesi-İnşaat Mühendisliği

SEBGHATULLAH HAJI M. RASSOL

Mühendislik Fakültesi-İnşaat Mühendisliği

SEMA AGAOGLU

Eğitim Fakültesi-Sınıf Öğretmenliği

SHIR KHAN MOH.IBRAHIM

Fen Fakültesi-Biyoloji

SHOAIB NABIZADA

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

SHUKRIE FEVZI ARIF

Eğitim Fakültesi-Sınıf Öğretmenliği

SUAT SHEHU

Muğla Sağlık Yüksekokulu-Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

SUNA ERGUN

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O.-Konaklama İşletmeciliği

ŞAHMAR EMİRLİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi

TOGHRUL ALGAYEV

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-İşletme(İ.Ö)

TUNGJAJ LALOSH

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

WAHIDULLAH RAHMATULLAH

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

YASEMIN EFENDIOGLU

Eğitim Fakültesi-Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

YHLAS AGAMYRADOV

Fen Fakültesi-Biyoloji

YUSIF BAYRAMOV

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-Kamu Yönetimi

ZOHRAB GULUYEV

Fethiye Ali Sıtkı-Mefharet Koçman Meslek YO-Turizm ve Otel İşletmeciliği

 

Son Güncelleme Tarihi : 26.09.2013 13:53:43 Okunma Sayısı : 6020

Son Duyurular
>